Св. Кирил и Методиј бр.13, ТЦ Рамстор Мол приземје, Скопје

DG22054888G59

21,900.00 ден

на залиха

на залиха

Категории , ,

Опис

Тип на Очила

Очила за сонце

Пол

Женски

Бренд

Dolce & Gabbana

Боја

Gold

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “DG22054888G59”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Go to Top