Св. Кирил и Методиј бр.13, ТЦ Рамстор Мол приземње, Скопје

CA6196BZX140

7,700.00 ден

Out of stock

Out of stock

Категории , ,

Опис

Тип на Очила

Оптички Рамки

Пол

Женски

Бренд

Carrera

Боја

Red

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “CA6196BZX140”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Go to Top