Св. Кирил и Методиј бр.13, ТЦ Рамстор Мол приземње, Скопје

BOSS0328UVJ140

12,000.00 ден

Out of stock

Out of stock

Категории , ,

Опис

Тип на Очила

Оптички Рамки

Пол

Машки

Бренд

Boss Hugo Boss

Боја

Black

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “BOSS0328UVJ140”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Go to Top